ÜST

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Gemi kaptanları gibi her Seyyahın bir Seyir Defteri vardır.

2008 yılında Seyyah olarak başladığımız yolculuğumuzdaki birikimlerimizi Seyir Defterine aktararak aynı heyecan, aşk ve ruhla sizlerle birlikte yeni rotaları keşfetmek üzere yolculuğumuza devam ediyoruz.

Bazı kelimeler veya cümleler ruhumuzun derinliklerine işleyerek yüzümüzde tatlı bir tebesüm bırakır. Şüphesiz bunun başında seyahat kelimesi gelir. Haydi gidiyoruz sözüne karşı kim kayıtsız kalabilir. Teklif geldiğinde verilen ilk tepki; nereyedir. Söylenecek tek bir söz kalmıştır: “yeni dünyalar keşfetmeye.”

İnsanlar dağların, çöllerin veya denizlerin ardını hep merak etmişlerdir. Bunun içindir ki seyyahlık kültürü üzerine büyük bir ilim ürettiler. Günümüzde mesafeler artık kısaldı ve görsel medya uzağı yakın kıldı. Elimizde kalan, merakımızı kendi gözlerimizle görerek ve elimizle dokunarak gidermek olmuştur. Bundan dolayıdır ki; yeni bir seyyahlık kültürüne ihtiyaç var.

Seyir Defteri, seyahat kavramına sizinle birlikte; yeni, özgün ve yaratıcı bir anlam yükleyerek, Kızılderili Suqwamish ve Duwamish kabilerinin reisi Chief Seattle’in sözünde olduğu gibi: “Gittiğimiz yerlerden yeni hatıralar almak ve ayak izlerimizi bırakmak” amacıyla kuruldu.

Seyir Defterimize not düşmüş seyyahlarımızın tavsiyeleriyle her daim yeniyi arayarak ve en ince detayları düşünerek hareket etmeyi ilke edindik. Iddıamız Seyir Defterine yazılmış olanlar sonuçta İbni Battuta El Tanci’nin dediği gibi “Seyahat: önce sizleri sözsüz bırakacak sonra da iyi bir hikaye anlatıcısına dönüştürecek.”dır.

Bosnalıların dediği gibi Seyir Defterine yazılmak için önümüzdeki tek engel kapının eşiğidir.

d

Hizmetlerimiz

Kültür Turları

Kişiye Özel Seyahat Deneyimleri

Gruplara Özel Seyahat Planlamaları

Kurumlara Özel Seyahat Danışmanlığı

Uçak Biletleri

Otel Rezervasyonları

Vize Hizmetleri

Toplantı ve Etkinlik Organizasyonu

Balayı, Yıldönümü, Yaş Günü Organizasyonları

Tekne, Yat, Boğaz Turu Organizasyonları

Seyir Defteri Seyahat Kültürüne yeni bir dil inşa etmek için kuruldu.

Seyir Defteri’nde ekstra tur olmaz. Herşey önceden hesaplanmış, planlanmış ve program dahil edilmiştir. Seyahat başladıktan sonra sürpriz ve hesapta olmayan masraflar ile karşılaşmazsınız.

Seyir Defteri ile sadece gezmeye gidilmez, Seyir Defteri ile görmeye, yaşamaya, hissetmeye gittiğiniz yerin kültürünü, tarihini ve ne manaya geldiğini anlamaya gidilir. Kendi Seyir Defterinize yazılacak pek çok anı birikir.

Seyir Defteri’nde herkes aradığı hizmeti gönül rahatlığıyla bulacaktır.

Seyir Defteri yaptığı tüm gezi, organizasyon ve etkinliklerde veya verdiği hizmetlerde kalite her zaman önceliklidir.

Bizimle tanışmak ister misiniz?